MEBLE SKLEPOWE NA WYMIAR – LADY I REGAŁY

oferta wstecz

Meble sklepowe wykonujemy uwzględniając specyfikę pomieszczenia i jego zastosowanie oraz szczególne życzenia Klienta. Wykonuje różnego rodzaju meble; lady sklepowe, gondole, regały: piekarnicze, na wina,  itp. Oferujemy szeroką gamę materiałów: fornir egzotyczny oraz krajowy naturalny i barwiony, drewno, płyta, laminat, lakier w półmacie oraz połysku ok. 1500 kolorów. Wyposażamy m.in. markety, sklepy spożywcze, winiarskie, piekarnicze, odzieżowe, RTV, itp.

Wyposażenie sklepu nie jest wcale sprawą łatwą. Oto należy pogodzić w tym obszarze kreacji i działań cały zespół interesów. Przede wszystkim – w przypadku meblowania sklepu – należy pomyśleć o stworzeniu jak najbogatszej części użytkowej, gdzie znajdzie się odpowiednia ilość miejsca na wyeksponowanie produktów. Z drugiej jednak strony trzeba także zdać sobie sprawę z potrzeb i oczekiwań klientów, których gusta nie muszą wcale iść w stronę rozbudowanej sfery wystawienniczej, ale bardziej w stronę swobody poruszania w obrębie sklepu.

Należy więc zbilansować obie te sfery, aby goście sklepu (konsumenci) chętnie spędzali w nim czas, i koniecznie do niego wracali. To zadanie realizować mogą (a nawet powinny) meble sklepowe: regały sklepowe, lady, półki, lodówki i zamrażarki. To meble tworzą sklep, wyznaczając sposób poruszania się w nim, nadając przestrzeni konsumenckiej wyraz. Odpowiednie dobrane meble mogą zachęcić do robienia zakupów bądź przeszkadzać w tej czynności. Warto więc poważnie się zastanowić nad doborem mebli w sklepie.

Mazowiecka Fabryka Mebli GMP ma do zaoferowania bardzo rozbudowaną paletę mebli sklepowych na zamówienie, takich jak regały sklepowe, lady, gondole, regały na wina czy na wyroby piekarnicze. Firma GMP - producent mebli sklepowych - wyposaża w meble duże markety, sklepy spożywcze, sklepy monopolowe, piekarnicze, odzieżowe i elektroniczne. Warto wybrać ofertę firmy, której zaufało tak wielu klientów. Zapraszamy do analizy propozycji zawartej w naszych katalogach oraz do kontaktu z nami.


GMP Meble - kontakt: Biuro handlowe Warszawa ul. Karolkowa 17/19 (róg Wolskiej) supermarket Carrefour

© Mazowiecka Fabryka Mebli GMP 2010