SZAFY WNĘKOWE, GARDEROBY

OFERTAwstecz

Dobrze przemyślane i zaprojektowanie wnętrze stanowi o jego praktycznym zastosowaniu i estetyce. Projektujemy zarówno szafy wnękowe z drzwiami klasycznymi i przesuwnymi oraz osobne, wydzielone pomieszczenia typu garderoba.

Współczesna szafa czy garderoba to przestrzeń, która powinna zostać starannie i funkcjonalnie zagospodarowana przez półki, wieszaki, szuflady, itp., w których każda najmniejsza część naszej garderoby znajdzie swoje miejsce.

Istotnym elementem szafy wnękowej są jej drzwi, to one wpływają na styl i charakter pomieszczenia. Stanowią doskonały dodatek do pokoju, przedpokoju czy sypialni.

Specjalna konstrukcja profili pozwala na stosowanie różnorodnych wypełnień (płyty, forniru, lakieru, lustra, szkła, itd.) oraz na dowolne ich łączenie zgodnie z aktualnie panującymi trendami. Fornir nadaję wnętrzu elegancji, szkło lekkości, a lustra dają efekt optycznie większego pomieszczenia.

Zabudowy z drzwiami przesuwnymi  posiadają profil aluminiowy, który jest solidny i trwały, a jednocześnie dzięki różnorodnej kolorystyce sprawia dopełnienie szafy wnękowej poprzez atrakcyjny wygląd.

Dziś moda na szafy wnękowe, w których umieszczona będzie nasza cała odzież powoli przemija. Zyskuje za to moda na odrębne pomieszczenia, tzw. garderoby. To w nich właśnie można umieścić nasze ubrania – każdego typu, kolekcje butów i dodatki. To w garderobie przechowujemy odzież na określone pory roku. To w garderobie ubrania czekają na swoją kolej.

Garderoba to odrębne pomieszczenie ulokowane najczęściej w pobliżu sypialni, przesłonięte kotarą bądź rozsuwanymi drzwiami. W garderobie znajdują się różnego rodzaju szafy wnękowe wraz z półkami, a każdy z tych elementów musi pasować do całości, do konceptu głównego. W garderobie musimy czuć się bowiem komfortowo.

Mazowiecka Fabryka Mebli GMP przygotowała bogatą ofertę mebli do garderoby. Mogą Państwo dowolnie dobierać meble, decydować się na takie czy inne koncepcje zabudowy tej ważnej części Waszego domu. Warto wybrać ofertę GMP także z innego powodu. Meble GMP charakteryzuje bardzo duża funkcjonalność. Meble dla garderób i szafy wnękowe w szerokim wyborze - zapraszamy!


GMP Meble - kontakt: Biuro handlowe Warszawa ul. Karolkowa 17/19 (róg Wolskiej) supermarket Carrefour

© Mazowiecka Fabryka Mebli GMP 2010